Magazin

Kural’ın Avukatından İlk Açıklama

Kural’ın Avukatından İlk Açıklama

Sıla’yı darp ettiği iddia edilen Ahmet Kural’ın avukatı, ”Taraflardan biri ifadesini verdi ama Kural daha vermedi. Masumiyet karinesinin zarar görmemesi adına herkes ilgi etmeli.” dedi.

Şarkıcı Sıla’yı darp ettiği iddia edilen Ahmet Kural’ın avukatından açıklama geldi. Ahmet Kural’ın avukatı Sibel Aydın, müvekkilinin pazartesi günü ifade vereceğini belirterek, “Taraflardan biri ifadesini vermiş, başka doğrultu ise hala ifadesini vermemiştir.” dedi.

“TARAFLARIN BİRİ İFADE VERMİŞ, DİĞER TARAF VERMEMİŞTİR”

1 Kasım 2018 Perşembe günü saat 15.00’da müvekkilim Ahmet Kural ile alakalı oluşturulan şikayeti ve iddiaları medya vasıtasıyla öğrenmekle beraber 02.11.2018 Cuma günü sabah 8.30’da Çağlayan adliyesine giderek dosya içeriği doğrultuımızca alınmış dosyanın alakalı savcısıyla görüşülerek araya hafta sonunun girmesi nedeniyle Ahmet Bey’in 05.11.2018 Pazartesi günü ifade vermesi konusunda mutabık kalınmıştır. Şunu önemle belirtmek isteriz ki hadise yargıya intikal etmiştir. Taraflardan biri ifadesini vermiş, başka doğrultu ise hala ifadesini vermemiştir.

“MASUMİYET KARİNESİNİN ZARAR GÖRMEMESİ ADINA HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMALI”

Hukuki sürecin sıhhatli devam etmesi ve masumiyet karinesinin zarar görmemesi adına her bireyin ve doğrultu avukatlarının üzerine düşeni yapması gereklidir. Bilginize sunulur.

Sıla, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na giderek şiddet gördüğü gerekçesiyle sevgilisi Ahmet Kural’dan şikayetçi oldu. Sıla, Kural amacıyla 3 ay koruma kararı aldırdı. Sıla, ilk ifadesinde Kural’ın kendisini yerde sürüklediğini, başını duvarlara vurduğu, kaçmaya çalışırken de kafasına kül tablası attığını söyledi. Vaka ardından açıklama yapan Ahmet Kural ise Sıla’nın yalnızca kollarını tuttuğunu başka iddiaları kabul etmediğini ifade ederek başta Sıla olmak üzere bütün kadınlardan özür diledi.

Benzer Yazılar

Sizde Güzelliğinizi 2019 Abiye Modelleri İle Ortaya Çıkarın

admin

Deniz Akkaya’nın İncileri Dikkat Çekti

admin

Gerçek Fal Diye Birşey Var Mı ?

admin

Leave a Comment

Giriş

X

Kayıt Ol

antalya escort