• Home
  • Sağlık
  • Ev Tipi Ahşap Hasta Karyolasının Hasta Kişilerin Üzerindeki Etkisi Nedir?
Sağlık

Ev Tipi Ahşap Hasta Karyolasının Hasta Kişilerin Üzerindeki Etkisi Nedir?

Ev Tipi Ahşap Hasta Karyolasının Hasta Kişilerin Üzerindeki Etkisi Nedir? 

Evde bakıma ihtiyaç olan kişiler için daha rahat ve hijyenik olan hasta karyolası sayesinde hastanın rahatı ve bakımı daha kolay olmaktadır. Ev tipi ahşap karyolası iki motorlu sisteme sahip olan modeli baş ve ayak kısmını hareket ettiren özelliklere sahiptir. Bu özellikler hastanın ayağa kalkmadan ihtiyaçlarını gidermesini sağlar. Hasta iki motorlu sistemde olan ahşap hasta karyolası sayesinde yemek yeme, televizyon izleme, oturma ve kalkma gibi hareketlerini daha rahat yapmasını sağlar. Ev tipi ahşap hasta karyola modelleri baza yataklarına benzer. Bu modeldeki yataklar hastanedeki hasta yatakların yansıttığı olumsuz atmosferi yok eder. Ayrıca ev tipi ahşap hasta karyolası hastalarında olumlu şekilde etkilenmesini sağlıyor. Bu hasta karyolası anti stres ve anti bakteriyel özelliklere sahiptir. Kolay temizlenebilen bu yataklar hasta bakıcılarına da kolaylık sağlar.

Ev Tipi Ahşap Karyolası Neden Tercih Edilmelidir? 

Ev tipi ahşap hasta karyolasının görünüm estetik duruşu kadar kurmasında, sökmesinde ve hareket ettirmesi de çok kolay olduğu için tercih edilir. Bu karyola taşınma durumunda kolay sökülüp ve kurulabilir. Hastanın odasının değiştirilmesi gibi durumlarda tekerlekli ayakları sayesinde rahatlıkla taşınır. Hastanın yerinde sabit durması için tekerlerinde frenleme sistemi bulunmaktadır.

Hasta Yatak Kiralama Veya Hasta Yatak Fiyatları

Hasta yatağı kiralama ya da hasta yatağı fiyatları yatağın modeline, kalitesine ve markasına göre değişir. Görünümünde estetik duruşa sahip olması, masajlı ve motor sayısına göre olan hasta yatağı yeni modellerde bulunan özellikler olduğu için fiyatlarında da farklılık olur. Sizde rahat ve hijyenik hasta yatak modellerini https://www.hastayataklari.co/ sitesinden bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

El ve Ayak Bakımı

admin

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer?

admin

Dünya Prematüre Günü Etkinliklerle Kutlandı

admin

Leave a Comment

Giriş

X

Kayıt Ol

antalya escort