Sağlık

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer?

Göz Altı Morlukları İçin Bitkisel Tedavi
Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer

Gözaltlarında oluşan morluklar her bayanın korkulu rüyasıdır. Düzensiz uyku, geç uyuma ve depresyon gibi etiklerin sonucunda oluşan gözaltı morlukları nasıl geçer sorusunu birçok hanım soruyor. Bu mor halkalardan kurtulabilmek için gözlerinizin çok iyi bir şekilde dinlenmesi ve uykunuzun düzenli bir hale gelmesi gerekiyor.

Çay Pansumanı

Gözlerinizin aşırı yorgun düşmesi ve uykusuzluk gibi sorunlar neticesinde gözlerinizde kızarmalar ve gözaltlarında mor halkalar meydana gelebiliyor. Böyle durumlarda göz çevrenize kalan çay posasından maske uygulayabilirsiniz. Pamuğu ılık çaya batırıp göz çevresine hafif şekilde bastırarak masaj yaptığınızda halkaların indiğini fark edebilirsiniz.

Patates Kürü

Patatesi rendeleyip süt ile karıştırıp biraz bekleyin. Sonrasında gözaltlarına uygulayın. Bu sütün içerisine nane yaprakları eklediğinizde daha da ferah bir izlenim bırakacaktır. Gözaltı morlukları nasıl geçer diye soran hanımların uygulayabileceği son derece pratik bir yöntemdir.

Mezoterapi

Hanımlarda ya da beylerde oluşan gözaltı morlukları genetik bir durumdan kaynaklanıyorsa kalıcı bir tedavi uygulayabilirsiniz. Göz altlarına uygulanan mezoterapi ile mor halkaların bulunduğu deri tabakasına vitamin, aminoasit, mineral, enzim ve bir takım ilaçlar takviye edilir. Böylece gözaltı morlukları kalıcılığını yitirir ve daha pürüzsüz bir tene sahip olabilirsiniz.

Kimyasal Peeling

Kimyasal peeling uygulaması gözaltında oluşan mor halkaların bulunduğu ölü derinin yerine yeni bir derinin gelmesinin sağlandığı bir yöntemdir. Böylece deri kendini yeniler ve daha pürüzsüz bir hale gelir.

Benzer Yazılar

Çocuklarda ayakkabı seçimine dikkat

admin

Dünya Prematüre Günü Etkinliklerle Kutlandı

admin

Doğal Yollarla Nasıl Saç Uzatılır

admin

Leave a Comment

Giriş

X

Kayıt Ol

antalya escort