• Home
  • Teknoloji
  • Sarıyer’de Karel Santral Servis ve Satış Şubesi
Teknoloji

Sarıyer’de Karel Santral Servis ve Satış Şubesi

Sarıyer Karel Servisi

Sektörlerinde tutunmak ve öncü firma olmak isteyen işletmelerin kaliteli hizmet ve ürün temini dışında önem verdikleri ilk şey iletişimdir. Son yıllarda firmaların internet ve telefon altyapılarını güncelleştirmeleri bunun göstergesidir. Özellikle yakın zamanda kurum için iletişimin üzerinde de durulmaktadır. Çalışanların işe olan motivasyonunun sağlanması ve takım çalışmasının devam edebilmesi için kurum içi iletişim kanallarının sürekli şekilde aktif olması zorunludur. İşletmelerin dış bağlantıları ise internet ve telefon ile mümkün olduğundan bunlarda yaşanan arızalar firmanın işlemlerinin yapılamaz hale gelmesi sonucunu doğurur. Yaşanan problemlerde operatörlerin müşteri hizmetleri ile iletişime geçilse de yanlış bilgilendirmeler ve yetkili servislerin meşguliyeti nedeniyle müdahale ve çözüm süresi uzamaktadır. Bu gibi durumlarda karel servis firmaların yardımına yetişmektedir. 2 saat gibi çok kısa süre içerisinde firmaların bağlantı düzenekleri incelenerek arızanın tam yeri tespit edilmektedir.

Sarıyer Karel Servisi Tamir Hizmetleri

Firmalarda yaşanan problemler kurumun iç donanımları nedeniyle olabilecekken, iletişim operatörünün alt yapısından kaynaklanan bir problem de olabilmektedir. Sarıyer karel servisi olarak öncelikle sorunun kaynağının neresi olduğu belirlenir. Firmamızın sahip olduğu teknolojik cihazlardan yararlanılması ve alanında uzman personelin çalıştırılması nedeniyle arızanın kaynağı net olarak belirlenir ve kuşku oluşmaz. Arıza firmamın kendi kablo sistemlerinde, cihazlarında ya da bağlantı noktalarında ise bu durum firmamız tarafından giderilir. Operatör kaynaklı sorunlarda firmamız aracılık görevi görür. Operatör firma ile konuşarak arıza hakkında net bilgi veren firmamız servis hizmetlerinin olabilecek en kısa sürede gelmesini sağlamaktadır.

Sarıyer Karel Servisi Montaj Hizmetleri

Sarıyer karel servisi faaliyetlerimiz tespit ve tamirat ile sınırlı değildir. İletişim hizmetlerinde firmaların gereksinimi olan ürünlerin temini noktasında da firmamız nitelikli bir hizmet sunarak, işletmeleri sorunsuz bir iletişim ağına kavuşturur. İşletmelerin network ağ kurulumu, santral kurulumları, çağrı merkezi oluşumu yapılırken işletmelere performansı yüksek kamera, telefon ve telefon kayıt cihazı satışı da yapılmaktadır.

Benzer Yazılar

Lenovo’dan “Tamamen Ekran” İlk Telefon Geliyor : Lenovo Z5

admin

Hashtag’leri Sosyal Medya Pazarlamanızda Nasıl Kullanabilirsiniz?

admin

İnstagramda Paylaşımlara Beğeni Nasıl Alınır?

admin

Leave a Comment

Giriş

X

Kayıt Ol

antalya escort